mod_rokajaxsearch

Fast Font

BT Login

Giriş Kayıt

Hesabınıza Giriş Yapın

Kullanıcı Adı *
Parola *
Beni Hatırla

Yeni Hesap Oluştur

Yıldız imi (*) ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Parola *
Parola(Tekrar) *
Email *
Email(Tekrar) *

"Et ve Et Ürünleri Tebliği" Konulu Toplantı Yapıldı

yeni et tebligi toplantisi 0404201304.04.2013 günü İlçe Merkezi ve Köylerde faaliyet gösteren kasap, aperatif salonu ve lokanta sahipleriyle 05.03.2013 tarihinde yürürlüğe giren "Et ve Et Ürünleri Tebliği" konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya Aydın İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü'nden Veteriner Hekim Yücel KAYHAN, Müdürlüğümüzden Veteriner Hekim Ufuk KOÇ, Ziraat Mühendisleri Mehmet ESEN, Hasan BAYIR, Sağlık Memuru Ramazan UYANKAYA ile kasap, aperatif salonu ve lokantaların yetkilileri katıldılar.

Toplantıda sunumu Veteriner Hekim Yücel KAYHAN yaptı.  Veteriner Hekim Yücel KAYHAN önce Hijyen ve Sanitasyon konusunda katılımcıları bilgilendirdi ve konuyla ilgili olumlu-olumsuz uygulamalar konusunda çarpıcı görseller sundu. Sonrasında Et ve Et Ürünleri Tebliği konusuna geçen KAYHAN, üretim ve tüketiciye arz konusunda uyulması gereken kuralları, hangi et türünün hangi et türüyle karıştırılabileceğini, tebliğ hükümlerine aykırı hareket edilmesi durumunda karşılacılacak cezaları detaylı bir şekilde katılımcılara aktardı. Son olarak soru-cevap bölümüne geçildi ve katılımcıların sordukları tüm sorular yanıtlandı.

Sayfayı Sosyal Ağda Paylaş

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn